O autorze
Socjolog, specjalista ds. marketingu i social media. Założyciel i prezes Think Green. Wykładowca Marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Od wielu lat działa w branży reklamy i mediów społecznościowych, współpracuje z firmami i organizacjami w zakresie tworzenia strategii marketingu internetowego. Doradca i mentor marek dopiero wkraczających na rynek, start-upów – współpracuje z młodymi przedsiębiorcami w ramach szkoleń, tworzenia biznes planów, wdrażania innowacji oraz programów naukowych. Wielki fan motoryzacji oraz zielonego marketingu.

Chcesz kupić używany pojazd elektryczny? BMW i3 nie będzie najlepszym pomysłem

BMW i3
BMW i3 www.bmw.pl
Na blogu często opisywałem BMW i3. Po prostu lubię ten samochód. Moim zdaniem wyznacza dobrą ścieżkę rozwoju ekologicznej motoryzacji. W badaniach konsumenckich okazało się jednak, że zakup używanej i3 może nie być dobrym rozwiązaniem ze względu na słabą niezawodność.

Magazyn Consumer Reports opublikował listę aut, których należy unikać. Model i3 znalazł się na tej liście. W zasadzie nie chodzi tutaj o wszystkie samochody, a auta z roku modelowego 2014 ale zawsze jest to cios w opinię o niezawodności aut elektrycznych. I3 dołączyło tym samym do kilku innych modeli BMW i… Tesli S.
Nie znałem wcześniej strony consumerreports.org i trudno mi mówić o ich rzetelności oraz sposobach zbierania danych. Z całą pewnością warto się przyjrzeć tym zestawieniom. Pamiętajcie, że dane dotyczą tylko rynku amerykańskiego.
Trwa ładowanie komentarzy...